Wydziałowa Rada Samorządu Studentów Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki

ożarów

Grupa Ożarów S.A.   Spółka znana wcześniej jako Cementownia „Ożarów”, działa na rynku materiałów budowlanych
od 1978 roku, oferując szeroki asortyment wysokiej jakości cementów. Od roku 1995 należy do międzynarodowego koncernu CRH plc z siedzibą w Irlandii, znajdującego się w gronie największych producentów materiałów budowlanych na świecie, prowadząc produkcję w ponad 2100 zakładach, zlokalizowanych w 25 krajach.

Spółka wraz z zagranicznym inwestorem zyskała nowe możliwości rozwoju oraz wprowadzenia najlepszych, światowych standardów produkcji i zarządzania. Strategia rozwoju Grupy Ożarów S.A. oparta jest na ambitnym planie budowania silnej Grupy kapitałowej producentów materiałów budowlanych z bogatą ofertą asortymentową i indywidualnym podejściem do klienta.

W skład Grupy wchodzi obecnie około 70 zakładów, oferujących produkty budowlane i świadczących usługi dla przemysłu budowlanego na najwyższym poziomie.

Grupa Ożarów S.A. dzisiaj, to nowoczesna firma z zakładami produkcyjnymi w Karsach i w Rejowcu oraz siedzibą statutową w Warszawie przy ul. K.I.Skorupki 5. Poprzez spółki wchodzące w skład Grupy kapitałowej, działa na rynku materiałów budowlanych w następujących sektorach produktowych:

                                          – cement,
– beton i prefabrykaty,
– beton komórkowy,
– wapno,
– asfalt i kruszywa.
Produkty Grupy Ożarów S.A. znane pod marką handlową Cement Ożarów, łaczącą bogaty asortyment dwóch cementowni w Ożarowie i w Rejowcu, są łatwo dostępne, dobre jakościowo i chętnie kupowane.
Wysoka jakość wyrobów oraz wysoki poziom obsługi Klienta, to cele jakie stawia sobie Spółka dla utrzymania wysokiej pozycji wśród producentów cementu.
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Śledź nas na Instagramie!