Wydziałowa Rada Samorządu Studentów Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki

Przystanek WIMiC

Przystanek WIMiC to jeden z najnowszych projektów Wydziałowej Rady Samorządu Studentów WIMiC. Jego istota polega na zintegrowaniu studentów pierwszego roku studiów oraz wprowadzenie ich w najważniejsze elementy życia studenckiego. Szereg szkoleń i spotkań z pewnością ułatwi załatwienie spraw w dziekanacie, sprawne poruszanie się po Uczelni czy bezstresowe zaliczenie sesji egzaminacyjnej.

W tym roku Przystanek WIMiC odbędzie już po raz trzeci! Po zeszłorocznym sukcesie tego wydarzenia, chcemy kontynuować wdrażanie Was, młodych, ambitnych studentów WIMiC w atmosferę Wydziału. Dlatego już teraz rezerwujcie w swoich kalendarzach weekend – 13-15 października 2017 na wspaniały wyjazd! Jak wspaniały? Przeczytajcie opinie zeszłorocznych Uczestników:

Możliwość rozmowy z organizatorami i uzyskanie odpowiedzi na nurtujące nas pytania; szkolenia z rożnego zakresu; fantastyczna atmosfera i genialni ludzie; brak zasięgu —-> lepsza integracja; wyjazd dla tak samo nieogarniętych ludzi jak ja ;p

Niezwykle niska cena, atrakcyjne położenie ośrodka, przydatne i praktyczne szkolenia, świetna atmosfera zapewniona przez organizatorów (pierwszaki poczuły się częścią społeczności)

Generalnie cały ten wyjazd był genialny co prawda pogoda trochę nie pomagała ale nie ważne gdzie, nie ważna aura ważna ekipa. Zdecydowanie organizacja i pomysł w skali od 1 do 10 na 20. Wielkie ukłony!

dużo atrakcji w stylu podchody, ślimak, rozgrywki, luźny plan, nieprzeładowany. był czas na relaks. Tylko pierwszy rok, dobra liczba osób, śpiewniki, koszulki, brak zasięgu 😀 ośrodek był niedaleko Krakowa możliwość poznania luźniej Pani Zientary oraz Pana Dziekana.

Przystanek WIMiC to weekend w ośrodku położonym w malowniczej okolicy. Wieczorny grill, popołudniowa integracja i seria szkoleń dla studentów I roku – to wszystko dla Was! Opłata za udział w wydarzeniu to tylko 49 zł.

Zobacz też: O projekcieRamowy plan wyjazdu

 

Zapisy

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Śledź nas na Instagramie!